ART / Sculptures and works of art / Sculpture 16107158
nr 1610 7158
Alf Ekberg
(f. 1945), Sverige
Alf Ekberg (b. 1945), Sweden. Signerad -88. Stoneware, patinerad yta, delvis förgylld. Även signerad på träsockel. Height: 15 cm,
SCULPTURE, Signerad -88. Stengods, patinerad yta, delvis förgylld. Även signerad på träsockel. Höjd: 15 cm
Alf Ekberg, Swedish sculptor, born 1945.
700
SEK 400
Monday April 1 2024
at 18:07:23
300 kr
350 kr
Stengods